Ansatte
Erik W. Jakobsen

Erik W. Jakobsen

Managing partner

erik@menon.no
(+47) 97170466

Leo A. Grünfeld

Leo A. Grünfeld

Partner og styreleder

leo@menon.no
(+47) 41105133

Sveinung Fjose

Sveinung Fjose

Partner og avdelingsleder

sveinung@menon.no
(+47) 99048378

Anne Espelien

Anne Espelien

Partner

anne@menon.no
(+47) 95163971

Gjermund Grimsby

Gjermund Grimsby

Partner

gjermund@menon.no
(+47) 92643838

Heidi Ulstein

Heidi Ulstein

Partner og avdelingsleder

heidi@menon.no
(+47) 47279843

Erland Skogli

Erland Skogli

Partner

erland@menon.no
(+47) 41462142

Magnus Utne Gulbrandsen

Magnus Utne Gulbrandsen

Partner

magnus@menon.no
(+47) 98602780

Reza Lahidji

Reza Lahidji

Partner

reza@menon.no
+47 971 55 336

Henrik Lindhjem

Henrik Lindhjem

Partner

henrik@menon.no
+47 982 63 957

Kristin Magnussen

Kristin Magnussen

Partner

kristin@menon.no
+47 480 48 831

Simen Pedersen

Simen Pedersen

Partner

simen@menon.no
+47 959 93 888

Annegrete Bruvoll

Annegrete Bruvoll

Partner

annegrete@menon.no
+47 997 11 787

Lisbeth Iversen Flateland

Lisbeth Iversen Flateland

Seniorøkonom

lisbeth@menon.no
(+47) 47400050

Christian Svane Mellbye

Christian Svane Mellbye

Seniorkonsulent

christian@menon.no
(+47) 47623370

Rasmus Bøgh Holmen

Rasmus Bøgh Holmen

Seniorøkonom

holmen@menon.no
(+47) 98480012

Endre Kildal Iversen

Endre Kildal Iversen

Seniorøkonom

endre@menon.no
(+47) 41623614

Kaja Høiseth-Gilje

Kaja Høiseth-Gilje

Seniorøkonom

kaja@menon.no
(+47) 40889399

Kristina Wifstad

Kristina Wifstad

Seniorkonsulent

kristina@menon.no
(+47) 93667895

Caroline Wang Gierløff

Caroline Wang Gierløff

Seniorøkonom

caroline@menon.no
(+47) 93619595

Kristoffer Midttømme

Kristoffer Midttømme

Seniorøkonom

kristoffer@menon.no
(+47) 99550272

Marcus Gjems Theie

Marcus Gjems Theie

Seniorøkonom

marcus@menon.no
(+47) 93060334

Ida Amble Ruge

Ida Amble Ruge

Seniorøkonom

ida@menon.no
(+47) 48154662

Peter Aalen

Peter Aalen

Seniorøkonom

peter@menon.no
(+47) 47277365

Tori Haukland Løge

Tori Haukland Løge

Seniorøkonom

tori@menon.no
(+47) 90155184

Anders Myklebust

Anders Myklebust

Seniorøkonom

anders@menon.no
(+47) 90112884

Torbjørn Bull Jenssen

Torbjørn Bull Jenssen

Seniorøkonom

torbjorn@menon.no
(+47) 930 40 684

Aase Rangnes Seeberg

Aase Rangnes Seeberg

Seniorøkonom

aase@menon.no
(+47) 984 71 354

Iselin Kjelsaas

Iselin Kjelsaas

Seniorøkonom

iselin@menon.no
+47 404 37 185

Ragnhild Sjoner Syrstad

Ragnhild Sjoner Syrstad

Analytiker

ragnhild@menon.no
(+47) 454 71 376

Anders Merckoll Helseth

Anders Merckoll Helseth

Analytiker

anders.helseth@menon.no
(+47) 977 86 111

Siri Voll Dombu

Siri Voll Dombu

Analytiker

siri@menon.no
+47 416 01 262

Lars Hallvard Lind

Lars Hallvard Lind

Analytiker

lars.lind@menon.no
+47 993 71 213

Lars Stemland Eide

Lars Stemland Eide

Analytiker

lars.eide@menon.no
+47 97137820

Eirik Handegård Dyrstad

Eirik Handegård Dyrstad

Analytiker

eirik@menon.no
+47 416 58 598

Håvard Baustad

Håvard Baustad

Analytiker

havard@menon.no
+47 941 25 011

Ole Magnus Stokke

Ole Magnus Stokke

Analytiker

olemagnus@menon.no
+47 952 07 694

Hebe Brunvand

Hebe Brunvand

Administrasjonskonsulent

hebe@menon.no
+47 909 90 102

Ståle Navrud

Ståle Navrud

Assosiert partner

stale@menon.no
+47 920 12 434

Kåre Sandvik

Kåre Sandvik

Assosiert partner

Kare.Sandvik@hbv.no
(+47) 91711535

Tom Colbjørnsen

Tom Colbjørnsen

Assosiert partner

tom.colbjornsen@bi.no
(+47) 46 41 05 00

Mona E. Brøther

Mona E. Brøther

Assosiert partner

mona@menon.no
+47 934 40 941

Tom O. Kleppestø

Tom O. Kleppestø

Assosiert partner

tom@menon.no
(+47) 481 44 000

Jon Strand

Jon Strand

Assosiert partner

jstrand1344@gmail.com
+47 22845940

Julide Ceren Ahi

Julide Ceren Ahi

PhD Candidate, Universitet i Tromsø og MERE

Ana Faria Lopes

Ana Faria Lopes

PhD-stipendiat, Universitetet i Stavanger og MERE