Forskere
Leo A. Grünfeld

Leo A. Grünfeld

Partner og styreleder / Forskningsleder Menon

leo@menon.no
(+47) 41105133

Henrik Lindhjem

Henrik Lindhjem

Partner / Forskningsleder Menon Senter for Miljø- og Ressursøkonomi (MERE)

henrik@menon.no
+47 982 63 957

Kristin Magnussen

Kristin Magnussen

Partner

kristin@menon.no
+47 480 48 831

Gjermund Grimsby

Gjermund Grimsby

Partner og avdelingsleder

gjermund@menon.no
(+47) 92643838

Erik W. Jakobsen

Erik W. Jakobsen

Partner

erik@menon.no
(+47) 97170466

Annegrete Bruvoll

Annegrete Bruvoll

Partner

annegrete@menon.no
+47 997 11 787

Kristoffer Midttømme

Kristoffer Midttømme

Partner

kristoffer@menon.no
(+47) 99550272

Kaja Høiseth-Gilje

Kaja Høiseth-Gilje

Seniorøkonom

kaja@menon.no
(+47) 40889399

Endre Kildal Iversen

Endre Kildal Iversen

Seniorøkonom/PhD-stipendiat

endre@menon.no
(+47) 41623614

Peter Aalen

Peter Aalen

Seniorøkonom

peter@menon.no
(+47) 47277365

Nina Bruvik Westberg

Nina Bruvik Westberg

Seniorøkonom

nina@menon.no
Tlf: 95 06 50 29

Christine Mee Lie

Christine Mee Lie

Senioranalytiker

christine@menon.no
+47 412 03 032

Øyvind Nystad Handberg

Øyvind Nystad Handberg

Seniorøkonom

oyvind@menon.no
+47 470 28 881

Ståle Navrud

Ståle Navrud

Assosiert partner

stale@menon.no
+47 920 12 434

Pernille Holtedahl

Pernille Holtedahl

Assosiert partner, MERE

pernille@bluemaia.com
+44 7903390627

Shuling Lillemo

Shuling Lillemo

Assosiert partner
MERE

Tom Colbjørnsen

Tom Colbjørnsen

Assosiert partner

tom.colbjornsen@bi.no
(+47) 46 41 05 00

Terje Gaustad

Terje Gaustad

Assosiert Partner

Ana Faria Lopes

Ana Faria Lopes

PhD-stipendiat, Universitetet i Stavanger og MERE

Anders Dugstad

Anders Dugstad

PhD-stipendiat, NMBU og MERE

Julide Ceren Ahi

Julide Ceren Ahi

PhD-stipendiat, Universitetet i Tromsø og MERE

Tech Hacks, News and Tutorialslearn blogging and seo computer and windows tricks website development in lahoreDownload Movies, TV Series, Softwares, Games, Tutorials and much more with 1 Click Direct Download Link
Outfit Ideas

Kontakt oss

MENON ECONOMICS


Telefon: +47 909 90 102
E-post: post@menon.no
Adresse: Sørkedalsveien 10 B, 0369 Oslo