Hvem vi er

Kristin Magnussen

Kristin Magnussen

Partner

kristin@menon.no
+47 480 48 831

Henrik Lindhjem

Henrik Lindhjem

Partner

henrik@menon.no
+47 982 63 957

Annegrete Bruvoll

Annegrete Bruvoll

Partner

annegrete@menon.no
+47 997 11 787

Magnus Utne Gulbrandsen

Magnus Utne Gulbrandsen

Partner og avdelingsleder

magnus@menon.no
(+47) 98602780

Caroline Wang Gierløff

Caroline Wang Gierløff

Partner

caroline@menon.no
(+47) 93619595

Kristoffer Midttømme

Kristoffer Midttømme

Partner

kristoffer@menon.no
(+47) 99550272

Simen Pedersen

Simen Pedersen

Partner

simen@menon.no
+47 959 93 888

Sofie Waage Skjeflo

Sofie Waage Skjeflo

Seniorøkonom

sofie@menon.no
+1(650) 229 4592

Øyvind Nystad Handberg

Øyvind Nystad Handberg

Seniorøkonom

oyvind@menon.no
+47 470 28 881

Nina Bruvik Westberg

Nina Bruvik Westberg

Seniorøkonom

nina@menon.no
Tlf: 95 06 50 29

Siri Voll Dombu

Siri Voll Dombu

Seniorøkonom

siri@menon.no
+47 416 01 262

Endre Kildal Iversen

Endre Kildal Iversen

Seniorøkonom/PhD-stipendiat

endre@menon.no
(+47) 41623614

Assosierte samarbeidspartnere

Ståle Navrud

Ståle Navrud

Assosiert partner

stale@menon.no
+47 920 12 434

Jon Strand

Jon Strand

Assosiert partner

jstrand1344@gmail.com
+47 22845940

Gabriela Mundaca

Gabriela Mundaca

Assosiert partner MERE
bgmundaca@gmail.com

Pernille Holtedahl

Pernille Holtedahl

Assosiert partner, MERE

pernille@bluemaia.com
+44 7903390627

Shuling Lillemo

Shuling Lillemo

Assosiert partner
MERE

Reza Lahidji

Reza Lahidji

Associated Partner

reza@menon.no
+47 971 55 336

PhD-studenter tilknyttet MERE

Ana Faria Lopes

Ana Faria Lopes

PhD-stipendiat, Universitetet i Stavanger og MERE

Anders Dugstad

Anders Dugstad

PhD-stipendiat, NMBU og MERE

Julide Ceren Ahi

Julide Ceren Ahi

PhD-stipendiat, Universitetet i Tromsø og MERE

Tech Hacks, News and Tutorialslearn blogging and seo computer and windows tricks website development in lahoreDownload Movies, TV Series, Softwares, Games, Tutorials and much more with 1 Click Direct Download Link

Kontakt oss

MENON ECONOMICS


Telefon: +47 909 90 102
E-post: post@menon.no
Adresse: Sørkedalsveien 10 B, 0369 Oslo