skip to Main Content

Hvem vi er

Kristin Magnussen

Partner kristin@menon.no +47 480 48 831

Henrik Lindhjem

Partner henrik@menon.no +47 982 63 957

Annegrete Bruvoll

Partner annegrete@menon.no +47 997 11 787

Magnus Utne Gulbrandsen

Partner og avdelingsleder magnus@menon.no (+47) 98602780

Caroline Wang Gierløff

Partner caroline@menon.no (+47) 93619595

Kristoffer Midttømme

Partner kristoffer@menon.no (+47) 99550272

Simen Pedersen

Partner simen@menon.no +47 959 93 888

Øyvind Nystad Handberg

Seniorøkonom oyvind@menon.no +47 470 28 881

Nina Bruvik Westberg

Seniorøkonom nina@menon.no Tlf: 95 06 50 29

Endre Kildal Iversen

Seniorøkonom/PhD-stipendiat endre@menon.no (+47) 41623614

Assosierte samarbeidspartnere

Ståle Navrud

Assosiert partner stale@menon.no +47 920 12 434

Pernille Holtedahl

Assosiert partner, MERE pernille@bluemaia.com +44 7903390627

PhD-studenter tilknyttet MERE

Ana Faria Lopes

PhD-stipendiat, Universitetet i Stavanger og MERE

Kontakt oss

MENON ECONOMICS


Telefon: +47 909 90 102
E-post: post@menon.no
Adresse: Sørkedalsveien 10 B, 0369 Oslo